Oferta biesiadna dla grup

 • Wieczór przy kapeli góralskiej

 • Egzotyczne Wieczory Romów

  Egzotyczne Wieczory Romów - tylko u nas mogą Państwo posłuchać cygańskiego śpiewu przy tęsknych dźwiękach gitary i spróbować potraw cygańskich przygotowanych na bazie oryginalnych romskich przepisów.

 • Zespół Willi Orla

  Zespół Willi Orla ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uroczystych spotkań z tradycją i folklorem dla grup zorganizowanych. Szczególnym powodzeniem wśród naszych gości cieszą się Biesiady Tematyczne: Posiady Góralskie, Wieczory Romów, Spotkania Myśliwskie i Biesiady Staropolskie.
  Posiady Góralskie, to biesiady w regionalnym wnętrzu, przy ognisku, na jednej z tatrzańskich Polan czy w górskim szałasie. Spotkania z góralską tradycją, folklorem i gwarą, połączone z pieczeniem prosiaka i degustacją przysmaków podhalańskiej kuchni.

 • Spotkania Darz Bór

  Spotkania Darz Bór, tradycyjne wieczory myśliwskie przy suto zastawionych stołach pachnących dziczyzną, w tle dźwięk myśliwskiego rogu i nocne gawędy o tatrzańskich leśnych dziedzinach.

 • Z Sienkiewiczem przy stole... - Biesiada Staropolska

  Z Sienkiewiczem przy stole... - Biesiada Staropolska "Chwyćmy dziś w jedną rękę kufel, a drugą zaciśnijmy mocno na rękojeści szabli, gdyż walczyć będziem na obydwu tych frontach.", biesiada prowadzona jest w klimatach XVII, podawana są potrawy staropolskie.
  • Jerzy Sz.

   Już trzy razy mieszkałem w Willi Orlej i na pewno jeszcze tam zawitam.

  • Małgorzata S.

   Bardzo sympatyczne miejsce, znakomite by poczuć klimat gór zimą. Blisko na wyciąg na Szymaszkowej. Dobre śniadania. W pokojach bardzo ciepło. Nowe łazienki. Kącik dla dzieci. Bezpłatne sanki i jabłuszka do zjeżdżania.

  • Er4567

   “Cudowne miejsce na pobyt”

   Po przeczytaniu poprzednich recenzji martwiłam się o mój pobyt w hotelu Willa Orla, ale razem z moim przyjacielem spędziliśmy tu wspaniały czas. Gdy przyjechaliśmy pracownik recepcji pozwolił nam wybrać nasze pokoje, nasz dwuosobowy pokój miał wyjątkowo wygodne łóżka, dużo miejsca na powieszenie ubrań i piękną łazienkę. Śniadanie było serwowane każdego ranka od 8 do 10 i składało się z wielu rodzajów chleba, zimnych mięs, serów, owoców, jajek i innych produktów. Wi-Fi działało całkiem dobrze, a w naszym pokoju był telewizor. Za 15 zł obsługa może zrobić za ciebie pranie. Pracownicy pensjonatu byli dla nas bardzo gościnni i życzliwi. Jedyną wadą Willi Orla jest odległość około 1 kilometra od głównej ulicy, więc trzeba się dobrze ubrać wychodząc. My byliśmy zawsze wdzięczni za możliwość spaceru po niezmiennie wyjątkowo sycących polskich kolacjach! Zdecydowanie polecam.

 • Co tam panocku?
Do góry