Programy rozrywkowe

Serdecznie zapraszamy do Willi "Orla", położonej na jednej z najpiękniejszych ulic Zakopanego - ulicy Kościeliskiej. Piękno Podhala ukryte jest w szumie tatrzańskich lasów, w krystalicznie czystych wodach potoków, w serdeczności ludzi. Majestat gór, ich surowe piękno ale również serdeczna atmosfera naszego ośrodka zauroczyła wiele grup korzystających z naszych usług. Znakomity wypoczynek zapewni Państwu niesamowita atmosfera góralskiej gościnności i ciepła, nawet wtedy gdy na zewnątrz deszcz i mrok. 
"Będą wieczory w Tatrach, i bajanie przy watrach na śródleśnych polanach..."
U nas jak nigdzie indziej mogą poczuć Państwo czar "skalnego Podhala" Specjalnie dla Państwa tworzymy oryginalne imprezy integracyjno- rozrywkowe:

 • Góralskie dziedziny

  Czymże byłoby Podhale bez swojej historii, bez swoich obyczajów, góralskiej muzyki, tańca i śpiewu... aby mogli Państwo poczuć "czar skalnego Podhala" organizujemy przejażdżki bryczkami i zimowe kuligi saniami po malowniczych zakątkach Tatr, biesiady przy ognisku połączone z pieczeniem prosiaka, posiady góralskie w szałasie z kapelą ...
  a skrzypki będą snuły opowieść o krainie wierchów, odwadze, honorze i dumie starodawnych harnasiów, w oddali pomiędzy smrekami może zamajaczy cień zbójników .

 • Malowniczy świat tradycji i obyczajów

  Tylko u nas mogą Państwo zasiąść przy suto zastawionych stołach pachnących dziczyzną, w tle usłyszeć dźwięk myśliwskiego rogu. Tylko u nas mogą Państwo posłuchać cygańskiego śpiewu przy tęsknych dźwiękach gitary. Wieczory staropolskie, imprezy cygańskie to tylko część z oferowanych przez nas dla Państwa atrakcji.

 • Nie tylko dla orłów

  Podmuch wiatru na grani, blask słońca odbity w czystej górskiej wodzie...dźwięk spadającej kropli w jaskini. Specjalnie dla Państwa tworzymy oryginalne programy z elementami wspinaczki skalnej, eksploracji jaskiniowej, a także spływy kajakowe. Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczy też "Zabawa w Małpim Gaju", na uczestników czeka tam trasa składająca się z różnego rodzaju mostów, kładek, siatek i zjazdów na wysokości od 5 do 11 metrów nad ziemią. Natomiast dla grup rywalizujących polecamy rozgrywki paintballowe, które są organizowane na specjalnie przygotowanym poligonie, z wojskowymi umocnieniami i fortyfikacjami. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem instruktorów.

 • Smak rywalizacji

  Niezwykła atmosfera płynąca z tatrzańskich głębin oraz wspaniała sceneria Podhala daje możliwość przeżycia niezapomnianej przygody pod Wierchami Tatr. Aby pobyt u nas pozostawił we wspomnieniach naszych gości niezatarty ślad tworzymy oryginalne programy imprez plenerowych, łączące elementy rywalizacji grupowej ze wspaniałą zabawą, licznymi konkursami i niespodziankami .Tylko u nas mogą Państwo sprawdzić swoje celne oko podczas turnieju na leśnej polanie, pokonać tor nietypowych przeszkód , posmakować walki na grzbiecie konia czy zmierzyć się z naprawdę wielką rybą. Jest to tylko część z wielu atrakcji, które dla Państwa przygotowujemy według własnych oryginalnych scenariuszy. A zatem: przygoda, przygoda ­ każdej chwili szkoda!

 • Spotkanie z Mikołajem

  Wędrując przez zasypane śniegiem Podhale co roku w grudniu Św. Mikołaj odwiedza gościnne progi naszej Willi Orli. Przywozi zawsze sanie pełne wspaniałych prezentów dla wszystkich grzecznych dzieci i tych którzy zdążyli już dorosnąć. W tym dniu czas upływa pod znakiem wspólnych wesołych zabaw, gier i radosnego muzykowania.

 • Tańce, hulanki i swawole

  Troszcząc się o dobre samopoczucie naszych gości organizujemy wieczory taneczno-muzyczne "rytmy z różnych stron świata". Nasze szalone tatrzańskie noce są jedyną i niepowtarzalną okazją aby w takt znanych i lubianych przebojów śpiewanych przez znakomitego barda Podhala - Rysia Wadowskiego "przetańczyć całą noc" i zostać królem, a może królową parkietu; nauczyć się gorącej samby pod czujnym okiem profesjonalnej pary tanecznej, a może wygrać jeden z licznych konkursów. Tylko u nas nie zabraknie góralskich nut, dźwięków kwartetu jazzowego "The flaings carpets"., standardów legendy polskiej muzyki rozrywkowej w wykonaniu zespołów estradowych, połączonych ze wspólnym śpiewograniem.
  Klimat zakopiański nie tylko dla zdrowia i wypoczynku, ale też i rozrywki jest absolutnie wyjątkowy. Nasze oryginalne programy rozrywkowe przygotowujemy z myślą, aby z pobytu w "Orlej" goście wyjeżdżali nie tylko oczarowani pięknem Tatr, ale także zrelaksowani i pełni wrażeń.

 • 100% zakręcenia

  Zimowe olimpiady firmowe "Na byle czym", manewry górskie "Poszukiwana, Poszukiwany", "Zlot saperów"; w scenerii tatrzańskich jaskiń "Poszukiwacze skarbów"; to nasze oryginalne autorskie programy gier terenowych, które sprawią że poczują Państwo słodki smak przygody. Uczestnicy naszych zlotów gwiaździstych i górskich manewrów, podzieleni na niezależne grupy operacyjne, podążając śladami poszukiwaczy przez górskie bezdroża wykonują zadania. Tatrzańska pogoda bywa co prawda czasami kapryśna, ale ani deszcz czy śnieg nie zdoła ugasić rozbudzonego w boju ducha rywalizacji. A na mecie przy strzelającej skrami watrze, na wszystkich uczestników czeka góralska rozgrzewka - "Kipiący kociołek" atrakcji, wśród których nie może zabraknąć fajerwerków.

 • Miła atmosfera, komfortowo urządzone pokoje, prawdziwa gościnność oraz nasza przepyszna kuchnia słynąca ze smakowitych domowych wypieków pozwoli nam Państwu zapewnić profesjonalną obsługę na wysokim poziomie. Kafejka internetowa, sala bilardowa i sala wielofunkcyjna to elementy dodatkowego wyposażenia naszego domu gościnnego. Najważniejsze dla nas jest, aby Państwo mile wspominali pobyt u nas i żeby te wspomnienia powodowały kolejne u nas odwiedziny. Grupom zorganizowanym oferujemy atrakcyjne rabaty uzależnione od wielkości grupy oraz czasu pobytu.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  • Jerzy Sz.

   Już trzy razy mieszkałem w Willi Orlej i na pewno jeszcze tam zawitam.

  • Michał P.

   “Czystość przede wszystkim! ”

   Czysto, schludnie i smacznie. Tak w skrócie mogę opisać swoje wrażenia po krótkim pobycie w Willi Orla. Pokoje urządzone skromnie ale w zupełności wystarczająco. Poranne śniadanie zaskoczyło mnie swoją rozmaitością. Pensjonat znajduje się bardzo blisko centrum, wystarczy 15-20 minutowy spacer aby znaleźć się na Krupówkach. Drobną niedogodnością może być, że obiekt znajduje się w pierwszej linii od głównej ulicy, co może przeszkadzać głównie nocą.

  • Piotr P.

   fajna lokalizacja, miła obsługa, czyste i ciepłe pokoje - gorąca woda pod prysznicem:) Super klimat!”

 • Co tam panocku?
Do góry