Śnieżne pejzaże

 • wyrzeźbione na śniegu ślady... tędy niedawno ktoś wędrował

  wyrzeźbione na śniegu ślady... tędy niedawno ktoś wędrował

 • wycieczka na Kalatówki, stąd roztacza się piękny widok na panoramę Tatr, z Kasprowym Wierchem

  wycieczka na Kalatówki, stąd roztacza się piękny widok na panoramę Tatr, z Kasprowym Wierchem

 • zimowa wyprawa do Morskiego Oka to już wyprawa dla zahartowanych turystów

  zimowa wyprawa do Morskiego Oka to już wyprawa dla zahartowanych turystów

 • pogoda w górach jest dla ''ceprów'', to znaczy nie-górali zupełnym zaskoczeniem, słoneczna pogoda moźe w moment zmienić się w zasnuty gęstą mgłą tajemniczy mroczny krajobraz

  pogoda w górach jest dla ''ceprów'', to znaczy nie-górali zupełnym zaskoczeniem, słoneczna pogoda moźe w moment zmienić się w zasnuty gęstą mgłą tajemniczy mroczny krajobraz

 • dolina Strążyska, najpiękniejsza z dolin reglowych

  dolina Strążyska, najpiękniejsza z dolin reglowych

 • padające nisko promienie zimowego słońca oślepiają wędrowców

  padające nisko promienie zimowego słońca oślepiają wędrowców

 • Dolinę Strążyską zamyka masyw najbardziej sławnego szczytu - Giewontu

  Dolinę Strążyską zamyka masyw najbardziej sławnego szczytu - Giewontu

 • Wodospad Siklawica - to już ostatni etap spaceru po dolinie Strążyskiej,

  Wodospad Siklawica - to już ostatni etap spaceru po dolinie Strążyskiej,

 • zimą zamarznięte kaskady wody stanowią nie lada wyzwanie dla miłośników zimowej wspinaczki.

  zimą zamarznięte kaskady wody stanowią nie lada wyzwanie dla miłośników zimowej wspinaczki.

 • całą przyrodę okrywa biały puch nadając jej fantastyczne kształty

  całą przyrodę okrywa biały puch nadając jej fantastyczne kształty

  • Agnieszka

   Spędziliśmy w Zakopanem tydzień w grudniu 2017r. i gościliśmy w Willi Orla, wcześniej oczywiście czytałam opinie i teraz mogę potwierdzić, że panie w recepcji są przesympatyczne i we wszystkim służą radą i pomocą, w pokoju czyściutko, nasze łóżko było bardzo wygodne, a gorący prysznic po całym dniu spędzonym na dworze był bardzo mile przez nas widziany. Dla nikogo z pracowników nie był też problemem fakt, że nie opuściliśmy pokoju o wskazanej godzinie, przeciwnie pani zaproponowały nam, że skoro mamy później autobus możemy zostać i spokojnie zaczekać w pokoju. Dodatkowo super lokalizacja. Polecamy:)

  • Honorata

   Drugi raz gościliśmy w Willi Orlej, tym razem z córką. Nasza opinia zależy zawsze od naszego dziecka. Budynek jest przepiękny. Pokój przytulny, ciepły i przede wszystkim czysty. No i te widoki. Śniadania jak zawsze pyszne. Lubimy tę lokalizację. Dzięki za koncik dla dzieci, tak trafnie wyposażony. Wszystko jak zawsze na najwyższym poziomie. Kiedy dziecko nie chce wracać do domu, znaczy że było super 👌. Wrócimy. Pozdrawiamy fantastyczną obsługę.

  • Er4567

   “Cudowne miejsce na pobyt”

   Po przeczytaniu poprzednich recenzji martwiłam się o mój pobyt w hotelu Willa Orla, ale razem z moim przyjacielem spędziliśmy tu wspaniały czas. Gdy przyjechaliśmy pracownik recepcji pozwolił nam wybrać nasze pokoje, nasz dwuosobowy pokój miał wyjątkowo wygodne łóżka, dużo miejsca na powieszenie ubrań i piękną łazienkę. Śniadanie było serwowane każdego ranka od 8 do 10 i składało się z wielu rodzajów chleba, zimnych mięs, serów, owoców, jajek i innych produktów. Wi-Fi działało całkiem dobrze, a w naszym pokoju był telewizor. Za 15 zł obsługa może zrobić za ciebie pranie. Pracownicy pensjonatu byli dla nas bardzo gościnni i życzliwi. Jedyną wadą Willi Orla jest odległość około 1 kilometra od głównej ulicy, więc trzeba się dobrze ubrać wychodząc. My byliśmy zawsze wdzięczni za możliwość spaceru po niezmiennie wyjątkowo sycących polskich kolacjach! Zdecydowanie polecam.

 • Co tam panocku?
Do góry