W willi "Orla": Wiosenne posiady budowlane
Ponad pół setki gości zjechało z całej Polski do Ośrodka Wypoczynkowo-Szkoleniowego Willa "Orla" na III Wiosenne Posiady pod Giewontem przygotowane przez firmę projektową Archeton. Były firmowe pokazy, wykłady, a także wyprawa na Polanę Rusinową w poszukiwaniu krokusów.
Przybyłych gości powitał prezes zarządu firmy Archeton Ryszard Czapla.
Po piątkowym uroczystym otwarciu, Tomasz Kułaj, kierownik działu kontaktów z klientami strategicznymi, przedstawił sprzedaż produkcji budowlanej w Polsce i w Unii Europejskiej. Następnie przez dwa dni goście, wśród których przeważali przedstawiciele firm kooperujących na co dzień z Archetonem, mogli zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami budowla-nymi. Była prezentacja grzejników i ogrzewania podłogowego Purmo, ceramiczne cegły i elewacje EkoKLINKIER, systemy okienne Aluplast, ocieplenia i tynki Kreisel.
Uczestnikom bardzo podobał się też program towarzyszący. Po wykładach mogli wziąć udział w biesiadzie Romów, poszukać krokusów na Polanie Rusinowej, pokrzepić duszę w kaplicy na Wiktorówkach, a ciało przy góralskim kociołku w szałasie.




“Miły Pobyt”
Bardzo dobry obiekt, czysty, miła obsługa. Pokoje dobrze wyposażone. Super śniadania. Obiekt położony blisko centrum. Dla dzieci przygotowany jest kącik zabaw bezpłatna wypożyczalnia sanek oraz biblioteka. Cena za nocleg do zaakceptowania.
Spędziliśmy w Zakopanem tydzień w grudniu 2017r. i gościliśmy w Willi Orla, wcześniej oczywiście czytałam opinie i teraz mogę potwierdzić, że panie w recepcji są przesympatyczne i we wszystkim służą radą i pomocą, w pokoju czyściutko, nasze łóżko było bardzo wygodne, a gorący prysznic po całym dniu spędzonym na dworze był bardzo mile przez nas widziany. Dla nikogo z pracowników nie był też problemem fakt, że nie opuściliśmy pokoju o wskazanej godzinie, przeciwnie pani zaproponowały nam, że skoro mamy później autobus możemy zostać i spokojnie zaczekać w pokoju. Dodatkowo super lokalizacja. Polecamy:)
Miła obsługa, bardzo dobre śniadania. Pokoje dobrze wyposażone, czyste, bezpłatny dostęp do wifi. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji , wszędzie blisko.