Jaskinia Dziura - Dolina Ku Dziurze

Jaskinia usytuowana jest w dolince reglowej zwanej Doliną ku Dziurze. Otwór wejściowy znajduje się 10 m powyżej dna doliny i ma rozmiary 3x2 m. W stropie jaskini znajduje się okno skalne. Sama jaskinia, jak i ściany skalne tuż obok są często wykorzystywane przez taterników jaskiniowych do ćwiczeń ratowniczych. Jaskinia jest dostępna przez cały rok, dojście z Drogi pod Reglami za znakami czarnymi. Potrzebne jest własne oświetlenie.

Wycieczka ok. 2 godz.

  • Tacowski

   “Polecam”

   Naprawdę jestem pod wrażeniem tej willi. Ma swój góralski klimat. Stosunek jakości do ceny bardzo zadowalający. Nie drogo, a warunki przyzwoite. Pokoje może nie za duże, ale wyposażone w TV, czajnik, lodówkę. Pościel czysta i pachnąca. Śniadanie smaczne i bez ograniczeń. Możliwość zakupu konfitur i przetworów własnej produkcji.

  • Andrzej O.

   “Miły Pobyt”

   Bardzo dobry obiekt, czysty, miła obsługa. Pokoje dobrze wyposażone. Super śniadania. Obiekt położony blisko centrum. Dla dzieci przygotowany jest kącik zabaw bezpłatna wypożyczalnia sanek oraz biblioteka. Cena za nocleg do zaakceptowania.

  • Małgorzata M

   Bardzo fajne miejsce miła sympatyczna obsługa smaczne śniadania i dżemy własnej produkcji.
   Na pewno jeszcze tam wrócę.

 • Co tam panocku?
Do góry