Zakopiańskie miejsca kultury

Górale od wieków byli gotowi oddać swemu "Pon Jezusickowi" wszystko, co posiadali. Żeby pokazać mu jak bardzo go kochają budowali mu na chwałę kościoły, kapliczki i przydrożne krzyże.
Podczas tej wycieczki mogą Państwo podziwiać miejsca szczególnie ważne dla górali, ale również darzone sentymentem przez turystów odwiedzających Zakopane. W programie między innymi:
Kapliczka Korniłowiczów na Bystrem, Kapliczka w Jaszczurówce Kościół św. Rodziny, Stary Kościółek, Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej na Krzeptówkach.

Czas wycieczki: ok. 5-6 godzin.

  • Zsolt

   Nagyon jól éreztük magunkat. Nagyon kedves a személyzet, finom, bőséges, házias a reggeli. Családias villa, tiszta, jól felszereltek a szobák. Mindennel meg voltunk elégedve, és már nagyon várjuk, hogy visszamehessünk. Mindenki ajánlani tudjuk.:)

  • Agnieszka

   Spędziliśmy w Zakopanem tydzień w grudniu 2017r. i gościliśmy w Willi Orla, wcześniej oczywiście czytałam opinie i teraz mogę potwierdzić, że panie w recepcji są przesympatyczne i we wszystkim służą radą i pomocą, w pokoju czyściutko, nasze łóżko było bardzo wygodne, a gorący prysznic po całym dniu spędzonym na dworze był bardzo mile przez nas widziany. Dla nikogo z pracowników nie był też problemem fakt, że nie opuściliśmy pokoju o wskazanej godzinie, przeciwnie pani zaproponowały nam, że skoro mamy później autobus możemy zostać i spokojnie zaczekać w pokoju. Dodatkowo super lokalizacja. Polecamy:)

  • Grażyna Morkowska

   Dobra lokalizacja, cicho i spokojnie, śniadania rewelacja! B. miła i pomocna obsługa. Polecam!!!

 • Co tam panocku?
Do góry