Baseny i kąpieliska
Kąpielisko z woda termalną - Polana Szymoszkowa
Nowoczesne kąpielisko położone w bezpośrednim sąsiedztwie Willi Orla, na Polanie Szymoszkowej. Podczas kąpieli mogą Państwo podziwiać piękno tatrzańskiego krajobrazu.
Terma Bukowina - Bukowina Tatrzańska
Nowoczesne baseny termalne położone są na skraju TPNu w Bukowinie Tatrzańskiej. Na kompleks składa się 12 basenów: 6 zewnętrznych i 6 wewnętrznych. Głównemu, basenowi wewnętrznemu nadano kształt skrzypiec, które nawiązują do regionalnego charakteru obiektu.
Termy Podhalańskie - Szaflary
Całoroczne baseny termalne położone w miejscowości Szaflary (ok. 10km od Zakopanego w stronę Nowego Targu). Temperatura wody w basenach utrzymywana jest w zakresie od 28°C do 37°C.
Piękny pensjonat w góralskim stylu, położony blisko Krupówek. W pokojach bardzo ciepło, wygodne lóżka i ładne łazienki. Mila obsługa, smaczne śniadania i przystępna cena. Poza tym kącik zabaw dla dzieci oraz sala integracyjna, w której można było zorganizować sobie miły wieczór w większym gronie.
Miła obsługa, bardzo dobre śniadania. Pokoje dobrze wyposażone, czyste, bezpłatny dostęp do wifi. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji , wszędzie blisko.
Ach te stare czasy, dobrze było i pracować tam i być. Pozdrawiam całą ekipę.