Spływy oraz przejazdy
Spływ przełomem Dunajca
Dunajec jest rzeką mającą swój początek w okolicach Nowego Targu. Powstaje z połączenia Białego oraz Czarnego Dunajca, a jej długość licząc od źródeł Czarnego Dunajca wynosi 247km.
Spływ kajakarski po rzece Dunajec
Oferujemy Państwu niesamowitą przygodę-spływ kajakarski po górskiej, rwącej rzece. Spływ rozpoczyna się w Krościenku a kończy w Tylmanowej.
Żegluga po zalewie Czorsztyńskim
Z wód zalewu mogą Państwo podziwiać panoramę Pienin oraz odbijające się w wodzie wizerunki zamków, które w przeszłości strzegły drogi królewskiej biegnącej z Polski na Węgry.






fajna lokalizacja, miła obsługa, czyste i ciepłe pokoje - gorąca woda pod prysznicem:) Super klimat!”
“Czystość przede wszystkim! ”
Czysto, schludnie i smacznie. Tak w skrócie mogę opisać swoje wrażenia po krótkim pobycie w Willi Orla. Pokoje urządzone skromnie ale w zupełności wystarczająco. Poranne śniadanie zaskoczyło mnie swoją rozmaitością. Pensjonat znajduje się bardzo blisko centrum, wystarczy 15-20 minutowy spacer aby znaleźć się na Krupówkach. Drobną niedogodnością może być, że obiekt znajduje się w pierwszej linii od głównej ulicy, co może przeszkadzać głównie nocą.
Ach te stare czasy, dobrze było i pracować tam i być. Pozdrawiam całą ekipę.