Jaskinia Obłazkowa - Dolina Kościeliska
Znajduje się w Dol. Kościeliskiej w skałach wapiennych Raptawickiej Turni. Wejście znajduje się ponad 130 m ponad dnem doliny. Jaskinia wymyta w skałach przez podziemny potok. Długość głównego ciągu korytarza ma łącznie 100 m dł. W zimie w Komorze Wstępnej występują nacieki lodowe. Dostępna jest przez cały rok z własnym oświetleniem.
Wycieczka ok. 3 godz.



Miła obsługa, bardzo dobre śniadania. Pokoje dobrze wyposażone, czyste, bezpłatny dostęp do wifi. Obiekt znajduje się w dobrej lokalizacji , wszędzie blisko.
fajna lokalizacja, miła obsługa, czyste i ciepłe pokoje - gorąca woda pod prysznicem:) Super klimat!”
Bardzo sympatyczne miejsce, znakomite by poczuć klimat gór zimą. Blisko na wyciąg na Szymaszkowej. Dobre śniadania. W pokojach bardzo ciepło. Nowe łazienki. Kącik dla dzieci. Bezpłatne sanki i jabłuszka do zjeżdżania.